Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortailGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doğan silahşörlerinin son gün taktiği

YazarMesaj
USAME
Admin
USAME

Doğan silahşörlerinin son gün taktiği Empty
MesajKonu: Doğan silahşörlerinin son gün taktiği   Doğan silahşörlerinin son gün taktiği I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 11:14 pm

Doğan silahşörlerinin son gün taktiği Resim33624_2

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın Doğan'ın neden kendi aleyhinde yayın yaptığına dair açıklamasına bir gün kala, Doğan'ın silahşörlerinden bugün de patronlarının kirli ilişkilerine dair tek kelime çıkmadı.

Patronunun atlı sipahi misali savunan ‘Bulaşık Oğlan' lakaplı A. Hakan Coşkun bugün ilk defa ‘Hilton' kelimesini kullandı ama nasıl ve nerede kullandığı ise çok ilginçti.

İŞTE SON GÜNE GİRİLİRKEN, SİLAHŞÖRLERİN MUHAREBEDEKİ RAPORU

OKTAY EKŞİ: Doğan'ın baş silahşörü Oktay Ekşi, Başbakan Erdoğan'ın yarın afişe etmesinden paniklemiş olacak ki, bugün son günlerdeki tartışmayı yazmadı. ‘Gizli Irkçılık' başlıklı yazısında Ekşi, Dışişleri Bakanlığı'nda neden Ermenice bilen diplomat olmadığını yazmış ve ‘gizli bir ırkçılık' yapıldığını savundu. Oktay Ekşi, 50 yıllık gazetecilik hayatında İslam'a ve İslam'ın gereği başörtüsüne karşı ‘ırkçılık' yapmakla biliniyor. Ekşi'nin kendisini yalanlayan bugünkü yazısı, son günlerde yaşanan tartışmalardan kafasının pek de yerinde olmadığı anlamına geliyor.

ERTUĞRUL ÖZKÖK: Doğan'ın başkumandanı, baş iş takipçisi, Mesut Yılmaz'ın başbakanlığı döneminde Güneş Taner'i arayıp küfürlerle teşvik koparan gazeteci mi, mafya babası mı olduğu belli olmayan ve yalan söyleyen 60 yaşındaki Özkök, bugün yine ‘ özgür basın'dan bahsederek yalanın en kuyruklusunu yazdı.

Bugünkü yazısından paniklediği görülen Özkök, ‘Kavgayı biz başlatmadık. Başbakan başlattı' derken, “Türkiye artık, en küçük muhalefete, ufacık itiraza, bir nebze özgür basına zerre kadar tahammülü olmayan, kendine biat etmeyen herkesi yok etmeye ant içmiş bir "tek adam" namzeti tarafından yönetilmektedir” ifadelerini kullandı. Ancak habervaktim'in Güneş Taner ile olan telefon görüşme kayıtlarını yayınlaması Özkök'ü ele veriyor.

BEKİR COŞKUN: ‘Kimsenin iplemediği' ve ömrünü dine ve dindarlara küfrederek kazanan Coşkun, bugünkü yazısında Dengir Mir Mehmet'in gündeme getirdiği ‘Doğan, kağıt kaçakçılığı yapıyor' iddialarına cevap vererek patronunu savundu. Coşkun, Dengir Fırat'a “Alakasız "Dingil" yazım üzerine "Dingil benim" diye beni mahkemeye verdiği için dikkatli yazıyorum bu sefer” sözleriyle de hakaret etti.

M. YAKUP YILMAZ: Küfürbaz silahşörlerden Yakup, Başbakanın kendisini rahatsız etmeyen yayınlar istediğini yazdı.

YALÇIN DOĞAN: Silahşör dendiği için gocunan silahşörlerden Yalçın Doğan, bugün Avusturya'd a WON-DER isimli derneğin hayır çalışmalarını illegal gibi gösteren bir yazı yazdı.

A. HAKAN COŞKUN: Doğan'ı en hararetli şekilde savunan atlı sipahi Coşkun, bugün ilk defa Hilton kelimesini kullandı. ‘Aydın Doğan'ı mı Savunuyorum?' başlıklı yazısında kendisini aklamaya çalışan Coşkun, “Sandığın gibi değil... Vallahi de değil, billahi de değil... Aydın Doğan'ı savunmuyorum... Var gücümle... Bütün nefesimle... Neyi savunuyorum biliyor musun?” ifadelerini kullandı.

Kendisini bağlantısız ve bağımsız gördüğünü iddia eden Coşkun, “Senin anlayacağın dostum, "Rahatı kaçan ağaç" olmak istemiyorum...Bütün çırpınışım bundandır... Yoksa Hilton milton, umurumda bile değildir...Tamam mı? Anlaştık mı?” diyen Coşkun'un Hilton umurunda değil ama nedense Deniz Feneri umurunda. Hem dürüstlük satan hem de Hilton'un üzerine örtmeye çalışan Bulaşık Oğlan'ın bu son çırpınışı da kendisini kurtaramıyor.

YALÇIN BAYER: Doğan'ın bir diğer silahşörü olan Bayer, Hilton ile kağıt ve koyun kaçakçılığını yine yazmadı. Bunun yerine hayali iddialarla Deniz Feneri'ni kötüledi.

YILMAZ ÖZDİL: Hikayeden ‘yazar' olan akıncı silahşör Özdil, Deniz Feneri'ne yardım yapanların keriz olduğunu söyledi. “Mehmetçik Vakfı'na sağlanmayan avantajlar AKP tarafından Deniz Feneri'ne sağlanıyor; Deniz Feneri bu avantajla Kızılay'ın yerine geçiyor; yetmiyor, Deniz Feneri'ne ''TBMM Üstün Hizmet Madalyası'' veriliyor... Sonra ne oluyor? Kızılay, Başbakan'a madalya veriyor!E hal böyleyken...Başbakan haklı olarak ne diyor?"Gözleri var, görmezler!"” ifadelerini kullanan Özdil'in gözleri Hilton miltonu görmüyor.

habervaktim
https://cihadyolu.forumdizini.com

1 sayfadaki 1 sayfası